28.10.2004 :: 16:35
Dnia złym nazwać nie mogę. Nie wiem dlaczego, ale cały czas się głupio cieszę. Nie wiem z czego. Geografka oddwała poprawy pracy klasowej. Poprawiłem 2 na 3. Powiedziała, że wpisze, bo nie po to traciła czas, żeby teraz kartkę wyrzucić do śmietnika. Niech sobie robi co jej się podoba! Mam ją w du..., w dużym poważaniu. Fizyki nie było, bo pisaliśmy ten pomiar z angielskiego. Jak zwykle nie był trudny, tylko zadań było zdecydiowanie więcej... i wszystkiego nie zrobiłem. Po klasie już chodzą ploty, że anglistka z dziewczynami robiła ten pomiar na lekcji. Ciekawe który to wymyślił... Na matmie pisaliśmy sprawdzian. Chyba dobrze mi poszło :) (zawsze tak sobie myślę po sprawdzianie...). Pestka! Pole i obwód koła, to z tą liczbę pi. No i jeszcze jedna ważna rzecz - ten wiersz, którego do końca się nie nauczyłem - dziś były szkolne eliminacje. Startowało siedem osób, dwie mogły przejść dalej. Nie przeszedłem i specjalnie nad tym nie rozpaczam. Uczyć się wiersza dodatkowo i pójść na następny etap w jakąś sobotę, to nie jest dla mnie specjalna przyjemność... :) W mojej szkole już niedługo powstanie, najprawdopodobniej, Koło Młodych Dziennikarzy. Jagódka, moja nauczycielka WOS-u (nazywam ją tak, bo jej nazwisko to Jagodzińska) zapytała, czy mam trochę wolnego czasu i chęci. Odpowiedziałem, że jeżeli chodzi o WOS, to zawsze (mój ulubiony przedmiot). Zaczęła mówić o kółku, a ja przerwałem, że nie musi kończyć, bo chcę chodzić na to kółko. A ona na to, że jej nie o to chodzi. Ona chce, żebym to z nią współprowadził!!! SZOK!!! Jestem teraz tak szczęśliwy. Wreszcie czuję się doceniony!!! To chyba dlatego nie smucę się gegrą ani tym pomiarem, ani nawet tym wierszem pani N. Z przyjemnością wymieniłbym nazwisko, ale jego wypowiedzenie lub nawet napisanie grozi tym, że przez tydzień będę miał pecha! :) No i sprawa organizacyjna na koniec: Na samym dole bloga jest takie cudeńko, co się nazywa WEBRING. To jest taki "spinacz" stron internetowych. Swój nazwałem SUPER BLOGI. Można tam dodawać adresy blogów i jak ktoś trafi na mój, to może sobie przez to narzędzie trafić na Twój, a Ty możesz do tego webringu wciągnąć znajomych i tak może powstać wielka sieć SUPER BLOGÓW! Ja nad tym czuwam, więc wszelkie pytania itd. w komentarzu lub w ONELINERZE, tym miniCZACIE obok (po lewej).