talk.pl_______________________//summer'04 ___//mój blog
Link :: 02.11.2004 :: 19:44
Początek dnia nie zapowiadał się fantastycznie. Postawienie nogi w miejscu toalety, czyli psiego odchodu nie należało do rzeczy przyjemnych. Dla tych, którzy nie zrozumieli - wdepnąłem w gówno!

Później dopiero okazało się, jak bardzo się myliłem co do dnia... Z polskiego, ze sprawdzanu z fleksji (części mowy - nie był prosty!) dostałem 4-, co w porówmnaniu do największego kujona w klasie (4) okazało się znakomitą oceną. Później 5 ze sprawdzianu z matematyki (chodzi o obwód i pole koła, czyli liczbę pi), a następnie 5 z geografii, jako premia (ocena dodatkowa, za aktywność itp.). Jestem wniebowzięty. Jednak zadanie domowe na jutro psuje humor...

PS. Przperaszam, że nie zaglądałem wczoraj na bloga i nie zostawiłem notki. Nauka...



Link :: 04.11.2004 :: 15:22
Nie wiem, z jakiego powodu, ale moja wczorajsza notka "nie weszła" na bloga. Szkoda... Była ciekawa. Pisałem między innymi o tym, jak bardzo niewiedza łaskocze moich "współklasowiczów". Jakie jest ich zachowanie na fizyce...

No, a tak w ogóle to z fizyki był dziś sprawdzian. Smutnych min było zdecydowanie więcej niż wesołych, ale biorąc pod uwagę fakt, o którym pisałem już wcześniej, czyli Statystyczny Polak nie rozumie fizyki, to jest to normalne.

A czy Wy libicie fizykę? Wypowiadajcie się w komentach i głsujcie w sondzie!
---
Wyniki ostatniej sondy:

Sonda na blogu...
niezbędna (1) 11.11%
potrzebna 0 %
przydatna (3) 33.33%
nie przeszkadza mi... (4) 44.44%
nieprzydatna 0 %
niepotrzebna 0 %
zbędna (1) 11.11%
łącznie głosów: 9

Zapraszam do głosowania w nowej sondzie.




Link :: 05.11.2004 :: 18:34
Do dnia dzisiejszego uważałem, że rola ucznia i nauczyciela jest oczywista. Uczeń powinien się uczyć, nauczyciel nauczać i sprawdzać wiedzę. Dzisiaj jednak zwątpiłem. Moja anglistka co lekcję sprawdza to, co umiem, zamiast uczyć. Nie miałbym do niej pretensji, gdyby moje, jak zresztą całej klasy, oceny nie składały się z przeplatanki dwójek i trójek. Nieciekawie to wygląda, a na koniec roku chciałbym mieć z angielskiego piątkę.

Sprawę komplikuje jeszcze bardziej fakt, że chłopacy i dziewczyny mają język angielski z innymi nauczycielkami. Jedna (moja) "kosi wszystkich dwójami", a druga (dziewczyn) wstawia same piątki i szóstki. Nie widzieliście w dzienniku ocen z angielskiego. Żałujcie. Po samych ocenach można stwierdzić płeć...

Ale ja to mam szczęście do anglistek. Zawsze się trafi jakaś "szurnięta"...



Link :: 10.11.2004 :: 16:44
Czas jest pojęciem względnym. Ja mam go niestety bardzo mało, choć moja doba ma dokładnie tyle samo godzin, co doba Daniela Defoe, Jacka Kuronia, czy Czesława Miłosza.

Oni nadążali z pracą, swoimi zainteresowaniami i... życiem. Dlaczego ja więc nie mam czasu, bądź też mam go mało?

Kocham swoją rodzinę, ale praca jest ważniejsza - odważne wyznanie. Ale jeszcze odważniejsze jest moje - Kocham mojego bloga, ale mam dla niego bardzo mało czasu...

PS. Pierwszy raz w życiu dostałem 5 (to nie pomyłka, chodzi o piątkę, b-a-r-d-z-o d-o-b-r-y!!!) ze sprawdzianu. Żeby było śmieszniej, nie była to poprawa :) JUPI!!

PS II. To jest już 15 notka!



Link :: 20.11.2004 :: 19:54
Kurczę! Od mojej ostatniej notki minęło już (aż!) 10 dni. A ja cały czas nie mam czasu.

Przepraszam!

Napiszę coś w tygodniu, a teraz - wyniki sondy:
Czy lubisz fizykę?
uwielbiam 0 %
tak (4) 20.00%
nie (1) 5.00%
nienawidzę (12) 60.00%
jest mi obojętna 0 %
nie mam już/jeszcze fizyki (3) 15.00%
łącznie głosów: 20
Zapraszam do głosowania w nowej sondzie!



Link :: 28.11.2004 :: 17:13
Totalny marazm zaczyna rządzić moim umysłem. Postanowiłem. Przyrzekłem sobie - będę pisał częściej, w końcu to ma być blog, a nie tygodnik nieperiodyczny.

Patrząc na to jednak z drugiej strony, to... te moje obietnice... Obiecałem sobie, że nikt "z otoczenia" nie będzie wiedział o istnieniu mojego bloga i co? Nie mogłem się powstrzymać. Powiedziałem. Ha ha! Zapytajcie komu. Ciotce! Mojej cioci! Paradoksem jest to, że ta ciocia, to jest ode mnie o rok młodsza! Też ma swojego bloga. Podając jego adres sprowokowała mnie do "rewanżu". Aha! Adres jej bloga obok, "w przyjaciołach".

Szkoda takich bezcennych bajtów w sieci. Lepiej strzelić cytatem":
Pieniądze wcale mnie nie zmieniły. Zawsze byłem dupkiem. [Zasłyszane w USA]

PS. Pozdrawiam ciotkę Agatkę i innych czytników (czyt. czytelników)
PS II. Wkrótce nowa sonda. Może jutro?! Pytanie muszę wydumać...



Link :: 29.11.2004 :: 14:11
ARG! Moja matematyca powoli zaczyna mnie denerwować. Ba! Gdyby tylko mnie... Dzisiaj miała chyba, nie przymierzając, miesiączkę. To co wyprawiała, to się w głowie nie mieści! Darła się (czyt. krzyczała) na wszystkich i na wszystko. Nawet obawiam się (ale zapomniałem sprawdzić), czy kwiatki nie powiędły...

Pamiętajcie, że o Was pamiętam...

Na razie! Lecę na Klub Młodych Dziennikarzy, a później Warsztaty Dziennikarskie. Wracam o 20 do domu, więc raczej dziś już na bloga nie zajrzę. Zostawcie jakieś komenty, to jutro się odezwę. Pa pa...

PS. Obiecałem, że będę pisał częściej i co...?



Link :: 30.11.2004 :: 17:12
O! A dzisiaj temat dnia... Kto zgadnie? ANDRZEJKI!!! Niestety, nie dla mnie... Jutrzejsza praca klasowa z biologii (z odżywiania!) nie pozwoli mi się dzisiaj bawić. Zmuszony jestem... uczyć się. :(

Ja nie chcę!! Kto się za mnie pouczy?

PS. WYNIKI SONDY:
YYYY... OPŁACA SIĘ ROBIĆ NOWĄ SONDĘ? NA JAKI TEMAT?
opłaca się, ale nie wiem na jaki temat (5) 50.00%
opłaca się na temat... (komentarze) (2) 20.00%
nie wiem, mało mnie to obchodzi... 0 %
nie opłaca się! 0 %
yyy... wymyśl coś sam! to twój blog! (3) 30.00%
Głosowano łącznie 10 razy.
Zapraszam do głosowania w nowej sondzie!



link1
link2
link3

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik

[Księga gości]